Müşteri Hizmetleri 0549-769-47-91

 • Yeni
Çin topu
Çin topu

Çin topu sipariş 

Çin topu sipariş ürünü kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışmanızda fayda vardır. Doktorunuz size farklı bir dozaj da almanıza yada başka bir ürün almanıza tavsiye edebilir. Çin topu kullananlar kişilerin sebep den dolayı dikkatlice kullanmalısınız. Orjinal olmayan sahte olan ürün kullanımı sonrasında vücutta bazı yan etki belirtiler ortaya çıkaracağı için sağlığınızı zarar verebilir. Bu nedenle satın almış olduğunuz macunların orjinal olup olmadığı konusunda gerekli kontrolleri yapmanız gerekir.  

35,00
 • - +
  • VAR
  • A-00087

  Çin topu sipariş 

  Orjinal olmayan sahte olan ürün kullanımı

  Çin topu sipariş ürünü kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışmanızda fayda vardır. Doktorunuz size farklı bir dozaj da almanıza yada başka bir ürün almanıza tavsiye edebilir. Çin topu kullananlar kişilerin sebep den dolayı dikkatlice kullanmalısınız. Orjinal olmayan sahte olan ürün kullanımı sonrasında vücutta bazı yan etki belirtiler ortaya çıkaracağı için sağlığınızı zarar verebilir. Bu nedenle satın almış olduğunuz macunların orjinal olup olmadığı konusunda gerekli kontrolleri yapmanız gerekir.  

  Çin topu viagrası 4 lü ve 8 li tibet sakızı olarak değişmektedir. Bu iki üründe etkisi aynıdır. Fiyatları farklıdır. Geciktirici hap alkolle alınır mı, ürün kullanımı yapmadan evvel içki kullanmanız ürünün etkisini azaltabilmektedir. Bu yüzden içki tüketimini uzman tarafından önermemektedir.  

  Tibet atomu macunu tablet

  Çin topu eczane de satılan bu cinsel ürün afrodizyak olan bir bitkisel ürün değildir. Bu bir ilaç değildir. Böbrek sorunlarınız varsa, bu ilacın tıbbi durumunuzu sebep etkilediğini, tıbbi durumunuzun bu ilacın dozunu ve etkililiğini sebep etkilediğini ve herhangi bir kalifiye seyretme ihtiyaç duyulan olup olmadığını hekiminizle görüşünüz. Karaciğer hastalığı ya da karaciğer fonksiyonlarının azalması, bu ilacın bedene gelmesine ve yan etkilere yol açabilmektedir. 

  Çin topu satış 4 lü macun 30 liraya olup kargo ücreti hariçtir. Tibet kuvvet macunu 4 lü ve 8 li olarak iki çeşit olarak sitemizde mevcuttur. Çin topu yan etkileri olarak bazı erkeklerde özellikle yüzde yanma ya da kızarıklık gibi belirtiler görülebilmektedir. 

  Çin topu sertleştirici hapı cinsel ürünlerin hakkında bilgilere öğrenmek için internet forum sitelerinde ki yorumlarını inceleyerek öğrenebilirsiniz. Geciktirici özelliğinin süresi erkeklerde, kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama otuz dakika gibi bir boşalmayı uzatabilmektedir. Bu ürünleri doğru bir şekilde kullanımı ile gün boyunca, 24 saat boyunca bu probleminizi ortadan kaldırmanız mümkün olmayacak ve bununla birlikte cinsel hayatınıza ayrı bir renk katacaksınız.

  Erken boşalmaya yardımcı olan cinsel ürün

  Çin topu nasıl yapılır içeriği konusunda olumsuz hiçbir maddeyi ve bitkiyi bünyesinde barındırmaksızın kullanıcının sağlığına zarar verici etki entegre etmemektedir. Sağlıklı ve doğal bir şekilde sağlamış olduğu cinsel destek hizmetinde daima kullanıcı dostu olarak işlevini sağlamaktadır. Sertleştirici hap etkisi ne kadar sürmektedir, bilgisi olarak erkekler kullanım sonrasında en az 10 saat etkisini gösterebilmektedir. 

  Çin topu satış en ucuz olarak satılan sitelere dikkat ediniz çok ucuz olan ürünler orjinal değildir. Sitemizde bulunan bu ürün en ucuz olarak alabilirsiniz. Bu hapı kullanmaya başladıktan hemen sonrasında kendinize olan özgüveniniz gelecektir. Bunun nedeni ise aynı zamanda cinsel ilişki sırasında cinsel performans artışından dolayı özgüveniniz gelecektir. 

   Geciktirici hap alkolle alınır mı, ürün kullanımı yapmadan evvel içki ile kullanmanız ürünün etkisini azaltabilmektedir. Bu yüzden içki tüketimini uzman tarafından önermemektedir. Boşalma refleksinin, beyin sinyallerini ileten spesifik bir beyin kimyasal ya da nörotransmiteri olan serotoninin aracılık ettiği sanılmaktadır. Beyin hücrelerinin iletişim kurmasını sağlamaktadır. Beynin belirli bölgelerinde alt seviyesi serotonin seviyesinin PE'ye neden olmasından sorumlu olduğu düşünülmektedir. Bu dapoxetin etkisi, erken boşalma olmayı engelleyerek cinsel aktivitenin sürdürülmesine ve boşalma üzerindeki kontrolün daha uzun süre korunmasına yardımcı olacaktır. 

  Kalp hastaları kullanabilir mi

  Çin topu online satın al sitesi olan sitemizden cinsel performans ürününü satın almak istiyorsanız online internetten alışveriş sistemi ile çalışan web online sitelerini ziyaret edebilir ya da ürün çeşitliliği fazla olan bir eczanelerden dilerseniz destek alabilirsiniz. Ereksiyon sağlayıcı ve sertleştirici olan ürünlerinin bir diğer versiyonu olan tibet sakızı ürünleri halk dilindeki adı ile tibet atomu denilen minik macun şeklindeki sakızlarda oldukça etkili ve cinsel güç sağlayıcı bitkisel ürünlerdir. İçeriğinin doğallığı ile kişilere maksimum ereksiyon desteği sunan ürünler kullanıldığı andan itibaren kısa süre içerisinde etkilerini kullanıcıya belirterek cinsel güçlerini maksimum derecede arttırmaktadır.

  Çin topu kullanımı cinsel ilişkiye girmeden 90 dakika yada 120 dakika önce tibet macun hapı ağızda sakız gibi çiğnenerek meyve suyu ile alınmaktadır. Geciktirici hap kullanım şekli mümkün ise aç karnına alınması daha da etkili olacaktır. Bu şekilde kullanımını olduğunda ürünün etkisini çabuk göstermesini olacaktır. Tek ürünle hem sertleşme problemini hem de erken boşalma problemini ortadan kaldıran bu macun tablet bitkisel olarak üretilmiş cinsel üründür. Doğal ve Bitkisel olmasından dolayı yan etkiler nadirde olsa gösterebilir. 

  Ereksiyon sağlayıcı ve sertleştirici tabletler

  Çin topunun faydası ereksiyon sağlayıcı ve sertleştirici çin topunun eczane ürünleri uzak doğuda üretilmekte olduk oldukça yaygın bir şekilde yerel halkın kullanmış olduğu doğal ve bitkisel ereksiyon ürünleridir. Orta yaş ve üzeri erkeklerde oluşan iktidarsızlık ve buna bağlı olarak peniste sertleşme eksikliği gibi durumlara karşılık olarak kullanılan ürünler üstün kalitedeki bitkisel içerikleri ile kişilere maksimum derecede cinsel güç aşılayarak doğal yollarla maksimum sertlik kazanmalarına olanak tanıyan ürünleridir.

  Çin topu yan etkileri şayet alttaki belirti edilen hastalıklardan minimum birine ya da tek kaçına ansızın sahip iseniz mutlaka hekim onayı olmadan çintopu ereksiyon hapını kullanmamız gereklidir. Kalp konusunda meseleler, ritim meseleleri ya da koroner arter hastalıkları var ise kalp krizi, inme ya da konjestif kalp yetmezliği, küçük ya da yüksek tansiyon meseleleri var ise, böbrek ya da karaciğer hastalığınız yer alıyor ise Böbrek işlevleri zayıfsa, bu ilacın daha az dozlara gereksinimi olabilmektedir. Böbrek hastalığı ya da böbrek işlevlerinde azalma, bu ilacın bedende meydana gelmesine ve yan etkilere yol açabilmektedir.

  Geç boşalma ve performans desteği sağlar

  Çin topu zararları kişiden kişiye değişmektedir. Özellikle kalp ve tansiyon hastası kimselerin bu ürünü kullanmaları kendileri açısında zararlar verebilmektedir. Tibet sakizi çin topu 4 lü içeriği konusunda olumsuz hiçbir maddeyi ve bitkiyi bünyesinde barındırmaksızın kullanıcının sağlığına zarar verici etki entegre etmemektedir. Sağlıklı ve doğal bir şekilde sağlamış olduğu cinsel destek hizmetinde daima kullanıcı dostu olarak işlevini sağlamaktadır. 

  Cinsel performans arttırıcı ilaçlar kullanmadan önce kalp hastalığı ve tansiyon hastalığı olan şahıslarda hekim doğrulusunda doz ayarlaması yapılarak hekim kontrolünde dikkatli kullanmak gerekmektedir. Çin topu geciktirici hapı olarak kullanılmamaktadır. Tibet atomu erkekler için istek arttırıcı sertleştirici olarak tercih edilmektedir. 

  Çin topu 8 adet sayısı ile satılan bitkisel afrodizyak içeriği olarak sağlanmış olan bitki karışımları ise, tam olarak 38 adet çeşitli bitkilerin özleri ile elde edilmektedir. Bu muhteşem bitki özleri ile oluşumunu tamamlayan cinsel istek arttırıcılar erkeklere maksimum derecede ereksiyon, cinsel güç, geç boşalma ve performans desteği sağlamaktadır. 

  Satış öncesinde ve satış sonrasında destek

  Çin topu sipariş hattı üzerinden sipariş verildiktenden sonra kargonuz derhal hazırlanıp acilen kargolanıp kargolar sivas, uşak, datça, adana, niğde, ardahan, kütahya, adıyaman, afyon karahisar, ağrı, adapazarı, amasya, ığdır, aydın, bartın, melikgazi, şanlıurfa, batman, çayırova, balıkesir, zonguldak, felahiye, bayburt, kahramanmaraş, arguvan, mardin, siirt, köyceğiz, bolu, sinop, muğla, antalya, dalaman, muş, bilecik, bingöl, bitlis, çanakkale, çankırı, yalova, çorum, denizli, fethiye, diyarbakır, düzce, edirne, tunceli, elazığ, gaziantep, giresun, ordu, gümüşhane, bünyan, hakkari, ısparta, gebze, içel, burdur, istanbul, izmir, kars, hatay, arapgir, kastamonu, kayseri, darende, kırklareli, karabük, hacılar, kilis, kırşehir, kocaeli, milas, karaman, trabzon, konya, doğanşehir, kırıkkale, malatya, battalgazi, manisa, hekimhan, erzincan, mersin, nevşehir, osmaniye, akkışla, rize, sakarya, aksaray, marmaris, ankara, artvin, samsun, tekirdağ, akçadağ, tokat, erzurum, eskişehir, incesu,  şırnak, van, yozgat, kavaklıdere, bursa, kocasinan, illere 24 saatte ulaştırılabilecektir. Kargolarınız gizli paketler halinde aynı gün içerisinde kargo güvencesi ile hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

  Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

  Güvenlik Kodu

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  © 2020 Eczanem Sipariş. Tüm hakları saklıdır.

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.