Müşteri Hizmetleri (0538) 095-71-92

 • Yeni
Tiger 130
Tiger 130

Tiger 130 mg uygun tablet fiyatı

Tiger 130 mg uygun tablet fiyatı sildenafil, erkek cinsel fonksiyon problemlerini iktidarsızlık veya ereksiyon bozukluğu -ED tedavi etmek için kullanılmaktadır. Cinsel uyarılma ile birlikte, sildenafil maddesi, bir erkeğin ereksiyon olmasına yardımcı olmak için penise kan akışını artırarak dilediğiniz performası sağlamaktadır .

39,00
 • - +
  • VAR
  • A-00346

  Tiger 130 mg uygun tablet fiyatı

  Alkol ile alınan tablet ilacın etkisini azaltacaktır

  Tiger 130 mg uygun tablet fiyatı sildenafil, erkek cinsel fonksiyon problemlerini iktidarsızlık veya ereksiyon bozukluğu -ED tedavi etmek için kullanılmaktadır. Cinsel uyarılma ile birlikte, sildenafil maddesi, bir erkeğin ereksiyon olmasına yardımcı olmak için penise kan akışını artırarak dilediğiniz performası sağlamaktadır .

  Tiger geciktirici hap etkileri en iyi şekilde yararlanmak için lütfen aşağıdakileri dikkatlice okuyunuz. 24 saatlik  süre içerisinde güvenli belirtilen sildenafil dozu 130 mg'dır. Bu ilacı aldıktan bir saat sonra etkisi olacaktır. Bir saat sonra etkileri fark edilebilirsiniz. Etki süresi 8-20 saattir. Bu ilacı her zaman bol su ile alınız. Tableti almak istediğinizde alkol ile kullanmayınız. Alkol bu ilacın etkisini azaltacaktır.

  Tiger 130 mg yan etkileri mide bozukluğu, mide bulantısı, baş ağrısı, baş dönmesi, gibi yan etkilerin yaygın belirtilerinden bazılarıdır. Zarar görmemek için kalp, tansiyon, karaciğer böbrek yetmezliği olan kişilerin kullanması sakıncalı olacaktır.

  Cinsel sağlık ürünlerinin etkisi ?.

  Performans hapı satın al dan aldığınız ürün içeriğinin doğallığı yanı sıra, aynı zamanda da hem kullanıcıya hem de eşinize tutkuyla ve isteği yaşatmaktadır. Tiger 120 tablet olarak sunulan cinsel sağlık ürünleri erkeklerin kullanmış olduğu doğal yan etkisi ereksiyon sağlayıcı ve cinsel güç arttırıcı ürünlerdir. Ereksiyon hapının içeriği ile birlikte oldukça yüksek bir cinsel performans sağlayabilecektir.

  Cinsel performans hap sipariş için internet sitemizde ki telefon numaralarını arayarak bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimize ihtiyaç duyduğunuz her türlü ürün hakkında ki bilgiler için dilediğiniz sorularınızı sorabilirsiniz. 

  İktidarsızlık sorunlarına faydası var mı ?.

  Tiger hapı iktidarsızlık sorunları yaşayan erkeklerin yanı sırada cinsel soğukluk hissedenler için, peniste istenilen sertliğe ulaşamayanlar yardımcı olmaktadır. Eşlerini partnerlerini tatmin edemeyenler için oldukça etkili ürünlerdir. Ereksiyon tabletlerin cinsel ilişki sırasında tatmin isteğini arttırarak, iktidarsızlığı gibi  olabilecek olumsuzluğu gidermeye yardımcı olmaktadır.

  Tiger 130 mg mavi kırmızı tablet arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Bu iki ürün içeriğinde 130mg sildenafil maddesi içermektedir. Cinsel performans hapları olarak eş değerdir. Diğer farklı cinsel ilaçlarla karşılaştırdığınız da, ereksiyon fonksiyonlarda belirgin iyileşme sağladığını görülmüştür.

  En ucuz cinsel ilaç hangisi dir ?.

  Tiger tablet fiyatları ürünleri oldukça uygun en ucuz olarak siz müşterilerimize satışı yapılmaktadır. Bu ürün peniste çok daha fazla kalınlık sağlamaktadır. Karşılığını çok kısa bir süre içerisinde alabileceğiniz ürün olduğundan memnun kalmamak mümkün değildir.

  Tiger hapının faydaları hapın etki süresi minimum 8 saat boyunca etkisini göstererek cinsel istek ve arzu arttırıcı ereksiyon hapı işlevini göstermektedir. Siparişleriniz en yakın zamanda size gönderilecektir. Sadece bir telefon kadar bize yakınsınız.

  Tiger hapı satış noktaları aracılığı ile bu ürünleri kullanmadan önce orijinal olduğunu gösteren bandrol ve seri numarası mutlaka kontrol etmelisiniz. Sahte olan ya da kalitesiz ürünlerden uzak durmalısınız. Fakat  güvenilir ve en ucuz fiyatlarla alabileceğiniz kampanyalı online sitemizden uygun seçeneklerle dilediğiniz adet satın alabilirsiniz.

  Sildenafil maddesinin etkileri nelerdir ?.

  Tiger 130 mg satın al ilacı almadan önce tüm kişilerin prospektüs bilgi broşürünü dikkatlice okuması çok önemlidir. Prospektüs talimatları tekrar tekrar gözden geçirdiğinizden emin olunuz. Aklınıza herhangi bir soru  varsa veya soru takılırsa eczacınıza ya da doktorunuza danışınız.

  Tiger hapının etkileri ereksiyon da fonksiyon bozuklu  olan erkeklerin tedavi etmek için kullanılan bir cinsel ilaçtır.  Bu ilaç içeriği fosfodiesteraz 5 inhibitörleri (PDE5) olarak bilinen ilaç ailesine aittir. Bu ilaçlar tipik bir enzim olan fosfodiesteraz tip-5'in hızlı çalışmasını önlemektedir. Erkeklerde penis enzimin çalıştığı ve işlevlerini geliştirdiği vücut kısımlarından biridir. 

  Tiger hapının faydaları olarak penise hızlıca kan akışını sağlayarak dilediğiniz performansı elde edebilirsiniz.  Piyasalarda farklılık gösteren çeşitleri ve farklı yerlerde satın alınıp kullanılabilecek birçok cinsel haplar bulunmaktadır. Sildenafil maddesinin etkileri ile satışa sunulan tigerin en yüksek performans sağlaması için cinsel deneyimlerinize özel olarak üretilmiştir.

  Ereksiyon sorunlarınızı kolayca çözer mi?.

  Tiger performans hapı etkisi ile penise maksimum sertliği sağlamaktadır. Bu gibi ereksiyon haplarının kullanımı doktor tavsiyesine göre kullanılması gerekmektedir. İlacı ilk defa deniyor iseniz, daha yüksek dozu kullanmaktan kaçınınız. Bir adet tablet yeterli olacaktır. Düşük dozlardan başlamak ve sizin için ideal olup olmadığını kontrol ediniz. Ayrıca, düşük dozajları seçmeniz, sizde herhangi bir sağlık komplikasyonu olmadan kolay rahatlama bulmanıza yardımcı olacaktır.

  Tiger tablet kimler kullanamazlar ya da zararlı olabilir, kalp, tansiyon, karaciğer böbrek yetmezliği olan kişilerin kullanması sakıncalı olacaktır. Yan etkisi mide bozukluğu, mide bulantısı, baş ağrısı, baş dönmesi, gibi yan etkilerin yaygın belirtilerinden bazılarıdır. Tiger hapı nedir, niçin kullanılmalıdır diye soruyorsanız, ereksiyon sorunlarınızı kolayca çözebilmek için üretilmiş olan bir üründür. Güçlü etken maddesi sayesinde gece boyunca etkisini kesinlikle kaybetmeyecektir.

  Erken boşalmaya yardımcı ürünler

  Tiger 130 mavi hapı destekleyici cinsellik ürünü, doğrudan kadınlar için üretilmemiş olup, tamamen erkekler tarafından kullanımı için satışa sunulmuştur. Bu ürünün  geciktirici özelliği sayesinde erken boşalma sorunlarını da minumum seviyeye düşürecektir. Tiger 130 kırmızı hap genel olarak 18 yaşından büyük olan erkeklerin cinsel ilişkilerinden önce cinsel performans tabletten bir adet kullanabilirsiniz. Eğer altmış beş yaş üzerinde iseniz uzman bir hekim veya eczacıya danışarak kullanmanızda fayda vardır.

  Tiger hap nasıl kullanılır 18 yaşında olmayan ve reşit olamamış kişiler için uygun bir ürün değildir. Kalp hastaları ve böbrek hastaları olan erkeklerin, kullanmadan öncesi mutlaka doktor onayı alması, sağlıkları açısından önemlidir. Tiger sertleştirici hap birçok ereksiyon ve erken boşalmaya yardımcı ürünlerde meydana gelen yan etkiler 120mg ve 130mg tabletlerde de karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarla karşılaşırsanız yani geçici olan durumlar hariç yan etkiler devam ederse uzman bir doktora danışmanız gerekmektedir. 

  120 mg ile 130 mg tablet arasında fark nedir?.

  Cinsel ilaç etkisi, her bünyede aynı hızda etki göstermemektedir, bu nedenle  kullanımından sonra ön sevişme yapmalısınız,  bu size performansını göstermesine katkı sağlayacaktır. Tiger 130 tablet ereksiyon gücüne ulaşamayan erkeklere için üretilmiş bir cinsel sağlık ürünüdür. Kullanıldığı andan itibaren kısa süre içerisinde etkilerini erkeklerde göstermektedir. Uzun süreli ilişki sağlamaktadır.

  Tiger 120 mg seks gücünüzü ve  cinsel performansını arttıran bir tablet tir. Erken boşalma problemini olan erkekler için ideal bir üründür. Performans hapı alkol ile birlikte alındığında etkilerinin azaltabileceğini unutmamalısınız. Bu yüzden alkol ile tüketimi sırasında tabletin kullanılmaması önemle vurgulamaktayız. 

  Vakumlu ereksiyon aletleri kullanımı?.

  Cinsel haplar eczane els gibi şeklinde de malum beden dışı şok dalga rehabilitasyon tekniği ile sertleşme meselesinin ortadan kaldırılması için nihai senelerde yapılan rehabilitasyon yöntemleri arasına girmiştir. Bu formül ile kendisini adamış ve düşük yoğunlukta olan ışınlar penise belirlenmiş aralıklar ile verilir. Bu program çoğunlukla çok sayıda seanslar ile gerçekleştirilir. Bu programın gerçekleştirilmesi için kalifiye cihazlara lüzum bulunmaktadır ve rehabilitasyon tekniği daha inceleme evresinde bulunduğu için herkese yapılan standart rehabilitasyon yöntemlerinden biri değildir. Hastaya els ile sertleşme meselesi rehabilitasyonu uygulanabilmesi koşulların makul olması lazım olur. Bunu belirleyecek olan ise doktordur. Bu formül ile peniste yeni kan damarlarının ortaya gelmesi sağlanır ve kan akımı düzenlenir. Silindir biçiminde olan vakumlu ereksiyon aletleri veyahut penis protezi şeklinde de ifade edilen penis implant tekniği ileri seviye sertleşme meselesi rehabilitasyonu için seçenek edilebilecek tesirli alternatifler arasında bulunur.

  Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

  Güvenlik Kodu

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  © 2020 Eczanem Sipariş. Tüm hakları saklıdır.

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.